Môžem si stavbu zatepliť kanadskou izoláciou svojpomocne?

Kanadskou izoláciou ICYNENE nie je možné aplikovať svojpomocne. Je potrebná náročná technológia, ktorá mieša dve zložky peny v správnom pomere, zahrievať a vytvárať tlak pre presun izolačného materiálu až na požadované miesto aplikácie tepelnej izolácie. Aj preto sa na nás a našich skúsených pracovníkov môžete spoľahnúť, že aplikáciu vykonáme aj v tých najzložitejších priestoroch.

Je možná realizácia v zime?

Kanadská izolácia ICYNENE je jediná striekaná tepelná izolácia ktorá je možná aplikovať počas celého roka a až do teploty -38°C.

Prečo pracovníci - aplikátori používajú celotelové obleky a masky?

Ochranné obleky majú aplikátory z dôvodu svojej ochrany pokožky a pracovného oblečenia. Kanadská izolácia ICYNENE je pena ktorá priľne ku každému povrchu a je možné ju odstrániť len mechanicky. Masku aplikátory chránia svoje dýchacie cesty voči vdýchnutiu materiálu pri aplikácií. Pri aplikácií vzniká expanzná reakcia, kedy nástrek peny ICYNENE 100 násobne zväčší svoj objem. ICYNENE nie je toxická, má všetky certifikácie vrátane hygienického atestu. Americká asociácia združujúca alergikov doporučuje použitie tepelnej izolácie ICYNENE.

Čo je ICYNENE ?

Kanadská izolácia ICYNENE je systém tepelnej izolácie, ktorý používa dvojzložkovú striekanú izolačnú penu ICYNENE. Je jednou z najmodernejších technológií zatepľovania domov, priemyselných stavieb a objektov.

Ako dlho pôsobíme na trhu?

Spoločnosť Dom mont. s.r.o. pôsobí na Slovenskom trhu od roku 2009, predtým ale ako SZČO - živnostník. Od tohto roku sa venujeme striekaniu tepelnej izolácie ICYNENE. Tento prémiový produkt je na svetovom trhu už 30 rokov.